hindistan vize

Hindistan Vizesi Danışmanlık

Bildiği gibi hindistan vizesi evrakları ve bununla birlikte ortaya çıkan bir dizi prosedürlerle uğraşmak gayet uğraştırıcı işlemlerdir. Eğer buna ayıracak ufak bir bütçeniz var ise bizim tavsiyemiz profosyonel hindistan vizesi danışmanlığı yardımı almalısınız yönünde olacaktır. Her ne kadar "ben ingilizce veya gerekli ülke dillerini biliyorum", veya "benim daha önce vizem var, bir problem olmaz" şeklinde düşünüyorsanız da, bizim tecrübemiz bu tip başvuruda bulunan kişilerin bir çoğunun hüsrana uğradığı yönündedir.
Unutulmamalıdır ki, size bir kere hindistan vizesi verilmiş olması, tekrar verileceği anlamı taşımayacağı gibi, gideceğiniz ülkenin dilini bilmeniz de size hiç bir ekstra avantaj sağlamaz.

Sizlere sunacağımız hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.

  • Dosyanızı hazırlamak, gereksiz bilgileri çıkarıp, gerekli olanları sizden talep ederek dosyanızın en okunur ve açık haline getirmek.
  • Bazı ülkelerin başvurularında durumu açıklayıcı ve konsolosluğa hitaben ingilizce mektup yazılması gereklidir. Bunu yazmak ve dosyanıza eklemek
  • Uçak ve/veya otel reservasyonlarınızı eğer belirlenmemişse veya reserve edilmemişse ayarlamak ve bunların detaylarını çıktı alarak, dosyanıza eklemek.
  • Bazı ülkeler için başvurularınızı konsolosluğa biz götürüyoruz. Şahsi başvurular kabul edilmiyor. Bu ülkeler için başvurunuzun yetkililere teslimi ve vizenizin sizin namınıza alınması.
  • Şahsi başvuru gerektiren ülkeler için randevunuzun belirlenen gün ve saatte doğru olarak alınması ve size iletilmesi.
  • Vize görüşmesinden önce, görüşme provası (ofisimizde yapılması veya yapılmaması gereken şeyler ve hareketler hakkında bilgi ve oryantasyon) İlk kez vize alacaklar için özel danışmanlık, durum değerlendirmesi ve tüm soruların eksiksiz bire bir cevaplandırılması .
  • Her tür sorularınız için sınırsız messenger, telefon, ya da ofisimizde bire bir destek.
  • Ve bizce en önemlisi 16 yıllık tecrübemiz ve profosyonel ilişkilerimizden doğan güven le başvuru yapmanın huzuru...
  • Bize email formumuzu doldurarak ulaşmak isterseniz tıklayın ve size geri dönelim. Ya da 0 312 466 6100 no'lu telefonumuzdan bizi her zaman arayabilirsiniz.

16 yıllık tecrübemiz sonucunda firmamızın vize alma başarı oranı %97.7 civarında seyretmektedir, bu bizce çok büyük bir başarı göstergesidir ve birebir ölçülmüştür. Diğer %2.3 lik bölüm se tamamen firmamız kontrolü dışında gelişen olaylardan ortaya çıkmış, istisnai durumlardır. Bizim tavsiyemiz turist vizesi dahil ne tür vize alacaksanız alın, bu başvuruyu konuda tecrübeli bir firmayla yapmanız yönünde. Çünkü bilinmeniz gerekir ki, pasaportunuzda bir vize reddi damgası size geri dönüşü olmayan şeyler kaybettirebilir ve bunun telafisi parayla bile olamayabilir. Bunu riske atmamak ise tamamen sizin elinizde.

" Türkiye'nin her yerinden ofisimize gelmenize bile gerek kalmadan size hizmet vermek bizi her zaman mutlu edecektir."